Technologia

 

Gtechniq Smart Surface Science łączy najnowsze osiągnięcia w takich dziedzinach jak nanochemia i chemia supermolekularna, z rygorystycznymi testami w świecie rzeczywistym oraz badaniami laboratoryjnymi.

 

Celem wszystkich produktów Gtechniq jest znalezienie „złotego środka” w kwestii wydajności, łatwości aplikacji i atrakcyjnej ceny.  Ta sama zasada stosowana jest do całej oferty: od najprostszych produktów takich jak szampon, aż do bardzo trwałych, odpornych na zarysowania powłok lakierniczych.

 

Ogromne postępy w technologii krzemionkowej napędzane przez wysoki światowy popyt na mniejsze i szybsze procesory przeniosły się również na stworzenie wielu innowacyjnych surowców, oferując szereg rozwiązań, które nigdy nie były możliwe w przeszłości.

 

Świat technologii, jakim jest nanoinżynieria molekularna, szybko się rozwija i staje się coraz bardziej złożony. Inżynierowie Gtechniq wykorzystując swoje doświadczenia, pracę zbiorową oraz innowacyjne podejście, mają motywację, by wprowadzać na rynek wiodące, sprawdzone produkty, które stają się liderami w swoich segmentach i poprawiają każdy aspekt w pielęgnacji powierzchni.