• Jak Gtechniq może pomóc w rozwoju Twojego biznesu?

  Jak Gtechniq może pomóc w rozwoju Twojego biznesu?

   

  Gtechniq powstał w 2001 roku w Wielkiej Brytanii, jako pierwsza na świecie firma specjalizująca się w powłokach ochronnych. Dziś firma jest obecna na wszystkich kontynentach, będąc liderem w każdym z krajów.

   

  Używając produktów marki Gtechniq stawiasz na najwyższą jakość, co automatycznie podnosi poziom świadczonych przez Ciebie usług. Rekomendacje zespołów Formuły 1, aprobaty producentów oryginalnego wyposażenia , a także pozytywne opinie i certyfikaty BOEING D6 i AIRBUS AIMS są dla Twoich klientów jasnym komunikatem, że mają do czynienia z profesjonalistą.

  Przeczytaj więcej
 • Jak dobrze rozpocząć sezon motocyklowy?

  Jak dobrze rozpocząć sezon motocyklowy?

   

  Suchy asfalt i pierwsze promienie wiosennego słońca niechybnie zwiastują rozpoczęcie sezonu dla dwóch kółek. Najwyższa pora wyjąć z garażu motocykl i zająć się jego właściwą pielęgnacją. Poniżej radzimy co zrobić, żeby zabezpieczyć swój pojazd nawet na kilka kolejnych sezonów.

   

  Zanieczyszczenia drogowe oraz czynniki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na wygląd motocykla. Promieniowanie UV pozbawia lakier połysku, kurz i pył gromadzą się we wszystkich zakamarkach, a elementy metalowe i chromowane ulegają zarysowaniom i z czasem tracą swój blask. Jeśli zależy Ci na tym, by odzyskać pożądany wygląd swojej maszyny...

  Przeczytaj więcej
 • Na czym polega efekt hydrofobowy?

  Na czym polega efekt hydrofobowy?

   

  Hydrofobowość to niezwykle ciekawe zjawisko, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia. W dosłownym tłumaczeniu z greckiego byłby to „strach przed wodą” (hydro – woda, phobos – strach), a w rzeczywistości chodzi o odpychanie cząsteczek wody.

   

  Właściwości hydrofobowe polegają bowiem na niezwilżalności. W praktyce użytkowania samochodu oznacza to, że powierzchnia, której nadane zostaną te właściwości, będzie dużo łatwiejsza w utrzymaniu w czystości i bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych.

  Przeczytaj więcej
 • Co to jest ten detailing?

  Co to jest ten detailing?

   

  Kultowy teleturniej „Milionerzy” od lat budzi ogromne emocje zarówno wśród uczestników, jak i widzów na całym świecie. W Polsce wygrać można 1 000 000 złotych, odpowiadając na 12 pytań.

   

  Pytanie „Co konserwuje i odmładza detailing?”, wycenione przez organizatorów na 5000zł, dla uczestnika 14 odcinka 3 edycji programu okazało się jednak zbyt trudne. Mimo koła ratunkowego w postaci pomocy publiczności, nie udało się bowiem wybrać właściwej odpowiedzi. Czym zatem jest ten detailing?

  Przeczytaj więcej
 • Historia detailingu a dzisiejsza rzeczywistość

  Historia detailingu a dzisiejsza rzeczywistość

   

  Historia detailingu rozpoczęła się już w 1800 roku, kiedy w Niemczech został opracowany pierwszy wosk przy użyciu tłuszczów zwierzęcych.

   

  Od tego czasu, środki transportu uległy zmianie, a technologia znacząco się rozwinęła. Produkty do detailingu również przeszły metamorfozę i woski zostały zastąpione nanopowłokami, które wiążąc się chemicznie z powierzchnią samochodu zapewniają wysoką ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

  Przeczytaj więcej